Sunnfjord Elektro AS
Langebruvegen 1
6800 Førde
Man-Fre: 07:30 - 15:30
47 83 61 60

Harald Kirkebø

Dagleg leiar

harald@sunnfjordelektro.no
  906 19 982

Tilbod / Sal, rådgjeving, fakturering

Roger Marton Vikum

Saksbehandlar, Installatør Elektro, Installatør Ekom

roger@sunnfjordelektro.no
  478 36 162

Tilbod og rådgjeving, Næringsbygg, Prosjektering, Bustad, Serviceoppdrag

Lasse Berge

Serviceleiar

Lasse@sunnfjordelektro.no
  481 80 020

Kundemottak, pristilbod, koordinering servicejobbar.

Ronny Trædal

Saksbehandlar, Serviceteknikar

ronny@sunnfjordelektro.no
  478 36 161

Næring, industrianlegg, bustad, service og vedlikehald.

Steinar Gram

Saksbehandlar, Serviceteknikar

steinar@sunnfjordelektro.no
  478 36 164

Næring, Bustad, Serviceoppdrag, Brann / Nødlys, Internkontroll næringsbygg.

Helge Myrmel

Elektromontør

helge@sunnfjordelektro.no
  992 17 136

Landbruk, Bustad / Rehab, Serviceoppdrag

Christian Dahl

Elektromontør

christian@sunnfjordelektro.no
  941 35 656

Næringsbygg, Serviceoppdrag, Bustad, Forsikringsgodkjent for Elsjekk bustad og landbruk, Antenneanlegg.

Tor Magne Skudalsnes

Elektromontør

tor-magne@sunnfjordelektro.no

Bustad, næring, industri, landbruk Sertifisert elkontrollør bustad, landbruk og næring. Sertifisert Elektrotermografør

Adrian Vallestad Årskaug

Elektromontør

post@sunnfjordelektro.no
  959 68 595

Serviceoppdrag, bustad

Andreas Kalstad

Elektromontør

post@sunnfjordelektro.no
  988 75 612

Serviceoppdrag, næringsbygg, bustad

Bertil Olsbø

Elektromontør / Ingeniør

post@sunnfjordelektro.no
  976 10 764

Næringsbygg, bustad og Serviceoppdrag

Ørjan Hoff Vikum

Lærling

post@sunnfjordelektro.no
  414 89 667

Lærling elektro

Jørgen Sunde Farsund

Lærling

post@sunnfjordelektro.no
  958 29 810

Lærling elektro

Bernt Joar Sunde

Lærling

post@sunnfjordelektro.no
  947 93 585

Lærling elektro

Kristian Farnes

Lærling

post@sunnfjordelektro.no
  919 16 444

Lærling elektro

Gjermund Oppedal Hoff

Lærling

post@sunnfjordelektro.no
  950 86 528

Lærling elektro

Anders Nesse

Lærling

post@sunnfjordelektro.no
  905 10 104

Lærling elektro